Slide02

شرکت داده پردازی پویان

طراحی سایت ، طراحی پورتال ، طراحی اپلیکیشن موبایل و نرم افزارهای تحت وب

 • نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب


  نرم افزار اتوماسیون اداری پویان یک نرم افزار جامع اتوماسیون اداری تحت وب با هدف حذف کاغذ از جریان کار می باشد. در این نرم افزار یک سامانه مدیریت فرم و فرمساز تحت وب وجود دارد که تقریبا پایه تمامی فرآیند های نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پویان است. توسط سامانه مدیریت فرم وفرم ساز تحت وب نرم افزار اتوماسیون اداری پویان شما می توانید تمامی فرم هایی که در محل کار استفاده می کنید را به صورت الکترونیکی طراحی کنید. ابزار هایی که در این سامانه تعبیه شده است شما را قادر می سازد هر نوع سندی را در هر نوع سایزی شامل A4 ، A5 و ... طراحی و از آن در سیستم گردش الکترونیکی مکاتبات استفاده کنید. سایر زیر سیستم های نرم افزار اتوماسیون اداری پویان شامل یر سیستم گردش مکاتبات ، زیر سیستم کنترل فرآیند های کسب و کار ، زیر سیستم دبیرخانه ، بایگانی و آرشیو اسناد ، زیر سیستم مدیریت فکس و ایمیل ، زیر سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان ، زیر سیستم مدیریت پایگاه داده ، زیر سیستم مدیریت فرم و فرم ساز و چند زیر سیستم دیگر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پویان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

   

  1 ماه گارانتی بازگشت وجه 1 سال خدمات پشتیبانی رایگان
 • طراحی سایت ، طراحی پورتال


  خدمات طراحی سایت و طراحی پورتال شرکت داده پرازی پویان ابتکار شرق بخش اصلی فعالیت های این شرکت می باشد. این شرکت ارائه خدمات طراحی سایت و طراحی پورتال خود را با طراحی نرم افزار مدیریت پورتال پویان از سال 1386 آغاز کرد. نرم افزار مدیریت پورتال پویان یک نرم افزار تحت وب برای تولید و توسعه انواع سایت و پورتال شامل سایت ها و پورتال های با مقیاس بزرگ یا پورتال های سازمانی می باشد. امنیت بالا ، سرعت فوق العاده ، قابلیت اطمینان ، وجود ابزار های بسیار جهت برآورده کردن تمامی نیاز های مشتری ، پشتیبانی دایمی ، توسعه نرم افزار و ارائه نسخه های گوناگون از زمان تولید و در نهایت بومی بودن 100% این محصول (به این معنی که هسته و تمامی ماژول های نرم افزار مدیریت پورتال پویان در داخل کشور تولید شده اند) از جمله مزایای طراحی سایت و طراحی پورتال با استفاده از این نرم افزار می باشد. در زیر تعدادی از سایت های طرحی شده توسط نرم افزار مدیریت پورتال پویان را مشاهده می کنید. جهت مشاهده سایر نمونه های طراحی سایت و طراحی پورتال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • طراحی اپلیکیشن موبایل


  از اواخر سال 1393 شرکت داده پردازی پویان خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل خود را شروع کرد. خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل شرکت داده پردازی پویان شامل طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید ، طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و طراحی اپلیکیشن موبایل ویندوز فون می باشد. این شرکت همواره سعی کرده است در طراحی اپلیکیشن های خود تمامی استاندارد های مورد نیاز برای انتشار در مارکت های مختلف را رعایت کند و هم اکنون دو تا از برترین اپلیکیشن های موبایل طراحی شده توسط شرکت داده پردازی پویان شامل اپلیکیشن موبایل سفارش اینترنتی غذا "فودپیک" و اپلیکیشن موبایل معرفی فستیوال های فروش و مراکز تخفیف به نام "کجا ارزونه ؟"  بر روی مارکت های مختلف اندروید و اپل اپ استور منتشر شده اند. جهت کسب اطلاعت بیشتر درباره خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل شرکت داده پردازی پویان بر روی لینک زیر کلیک کنید.
   
تمامی حقوق این وب سایت متعلق است به شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق
طراحی پورتال و توسعه توسط نرم افزار مدیریت پورتال پویان
سفارش غذا سفارش آنلاین غذا سفارش آنلاین غذا در مشهد